Sukcesy naszych zawodników:

W miesiącu listopad  odbyła się Liga Klubów Śląskich rocznik 2008 gdzie Radosław Saj znalazł się w pierwszej 10-tce dokładnie zajmując 9 miejsce na dystasnie 50 m stylem klasycznym na 68 startujących oraz 12 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym na 116 startujących zawodników z innych klubów.

Gratulujemy wysokich wyników

19 listopada odbyła się Liga Klubów Śląskich w Dąbrowie Górniczej rocznika 2006r. Klub reprezentowały: Kumor Dominika, Kupczak Dominika, Leśkiewicz Julia oraz Wątroba Anna, dziewczyny zajęły wysokie miejsca, równocześnie poprawiając swoje rekordy życiowe. Przykładowo na dystansie 100 m stylem klasycznym Anna Wątroba zajęła 7 miejsce natomiast Dominika Kupczak 10 miejsce, dwie zawodniczki w pierwszej 10-tce  brawo : )

Gratulujemy

30 listopada w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska 10 latków. W zawodach tych jakże ważnych reprezentował KP H2O Radek Saj plasując się w 4 startach indywidualnych w pierwszej 10-tce zajmując 6 miejsce; 2 razy 7 miejsce oraz 9 miejsce.

Gratulacje

1 grudnia odbyły się Mistrzostwa Śląska 11 latków w Gliwicach. Klub reprezentowali zawodnicy w składzie Ciba Dawid, Cieśla Konrad, Domin Julian, Ruman Jakub oraz Natalia Grech, dla której był to wyjątkowy dzień i wiele radości. Natalia czterokrotnie stawała na podium na pierwszym miejscu. Czterokrotnie w tym dniu na dystansach 100 stylem grzbietowym, 50 stylem klasycznym, 100 stylem klasycznym oraz 100 stylem zmiennym zajęła pierwsze miejsce zostając czterokrotną Mistrzynią Śląska. Wielkie gratulacje dla niej jak i dla chłopców którzy równie dobrze popłynęli poprawiając swoje rekordy życiowe.

Gratulujemy

5-6 grudnia odbyły się Mistrzostwa Śląska 13 lat w Raciborzu gdzie reprezentowały nas dwie zawodniczki Stafin Aleksandra oraz Stelmach Weronika. Dziewczyny równie godnie reprezentowały nasz Klub zajmując wysokie wyniki, poprawiając swoje rekordy życiowe

Gratulacje

6-7 grudnia w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska 12 lat reprezentacja Klubu w składzie Kumor Dominika, Kupczak Dominika, Leśkiewicz Julia oraz Wątroba Anna osiągnęły wysokie wyniki na tychże zawodach. Przykładowo Anna Wątroba na dystansie 100 m stylem dowolnym zajęła 4 miejsce pozostałe starty Ani to 3 starty i 3-krotnie 8 miejsce.

Gratulacje

9 grudnia odbył się Mikołajkowy Miting Pływacki w Knurowie. Udział w tych zawodach zgłosiło 20 klubów pływackich z rejonu. Nasz Klub reprezentowało 18 zawodników, którzy zdobyli 15 medali a byli to: